Відпочинок тільки сниться

Літу 2013 кінець. Осінь з перших днів повноправно заволоділа природою. Не знаю як у Вас, а нас реально похолоднішало. Тиждень дощить без перестанку, вже навіть не маю надії на бабине літо. Як-то кажуть «масло в вогонь» підлив колега, який щойно повернувся в нашу «спеку» з Чорногорії.

( Читати далі )

Яке воно справжнє українське весілля?

Пам'ятаєте нещодавню нашу «статтю» про буковинське весілля, ми вирішили продвовжити тему весіль і весільніх обрядів.

Кілька годин тому знайшов на ютубі ще одне цікаве відео — це унікальні документальні зйомки весілля на Закарпатті в 1939 році. Нажаль інформації про точне місце зйомок (хоча б в якому селі), ні власне чиє це весілля немає.

( Читати далі )

Нод не справився...

Перший вірус, нод завтикав і напевно це останній його провтик на моєму ноуті. Вилізло вікно з написом "внимание ваш пк заблокирован за просмотр и тиражирование ...". Для зняття блокування вірус пропонує відправити 320 гривень на QIWI гаманець.

Цікаво, скільки л.хів повелось на цю фігню? І я більше ніж впевнений, що таких багато, комусь легше заплатити і далі працювати з своїми файлами, ніж перевстановлювати операційну систему.

( Читати далі )

Війна — Український Рахунок (2002)

«Війна — Український Рахунок» — український документальний фільм режисера Сергія Буковського про події Другої Світової війни, знятий у 2002 році на «Студії 1+1».

Складається з дев'яти серій, кожна з яких має свою проблемно-тематичну визначеність.

«Хто раніше мовчав — надто драматично думали й згадували вони війну, надто не вписувалися їхні версії в історичний офіціоз, а без них рахунок неповний...»


( Читати далі )

"Атентат - Осіннє вбивство в Мюнхені" (1995)

Фільм охоплює період від 1947 року, коли рейдові загони УПА з боями проривались за кордон, і до осени 1959-го, коли у Мюнхені від руки аґента КДБ загинув Степан Бандера. Вигнанці й біженці навіть у важких умовах еміґрантського життя об'єднувалися, вели просвітницьку, релігійну, громадську й політичну роботу.