Відпочинок тільки сниться

Літу 2013 кінець. Осінь з перших днів повноправно заволоділа природою. Не знаю як у Вас, а нас реально похолоднішало. Тиждень дощить без перестанку, вже навіть не маю надії на бабине літо. Як-то кажуть «масло в вогонь» підлив колега, який щойно повернувся в нашу «спеку» з Чорногорії.

( Читати далі )

Нод не справився...

Перший вірус, нод завтикав і напевно це останній його провтик на моєму ноуті. Вилізло вікно з написом "внимание ваш пк заблокирован за просмотр и тиражирование ...". Для зняття блокування вірус пропонує відправити 320 гривень на QIWI гаманець.

Цікаво, скільки л.хів повелось на цю фігню? І я більше ніж впевнений, що таких багато, комусь легше заплатити і далі працювати з своїми файлами, ніж перевстановлювати операційну систему.

( Читати далі )

Тіні Війни (1993)

Документальний фільм, знятий Георгієм Гонгадзе у 1993 році.

Цю стрічку він присвятив українцям, членам УНА-УНСО, які загинули у Грузії під час грузинсько-російської війни.

Георгій Гонгадзе:«У цьому фільмі я не претендую на абсолютну об'єктивність і зняв його на знак вдячності тим людям, які пролили кров за свободу і незалежність моєї Держави…»

Починаємо новий розділ на нашому сайті

Настав час розвиватись і розвиток неминуче пов'язаний з розширенням. Ми вирішили, що деякі теми слід виділити в окремий блог і притримуватись суто запланованого напрямку.

Тимчасово будуть проводитись роботи по налаштуванню Spilka.US.org.ua, можливо будуть вилазити деякі глюки, але просимо не звертати уваги. Як тільки сайт буде правильно налаштовано і всі модулі будуть справно працювати, я обов'язково повідомлю на головній сторінці US.org.ua

Дякуємо за розуміння!