Відпочинок тільки сниться


Літу 2013 кінець. Осінь з перших днів повноправно заволоділа природою. Не знаю як у Вас, а нас реально похолоднішало. Тиждень дощить без перестанку, вже навіть не маю надії на бабине літо. Як-то кажуть «масло в вогонь» підлив колега, який щойно повернувся в нашу «спеку» з Чорногорії.

Чорний, немой йодом намазався. Переповнений вражень, а я сижу і заздрю :( Я теж хочу в Чорногорію! :(

Фото взято з openmonte.com

Привіз цілу купу яскравих фото, зроблених простою цифромильничкою, але оцінюючи мальовничі краєвиди і неймовірне море зовсім не звертаєшь увагу на якість зображень. Після перегляду я цілком впевнений в виборі місця відпочинку на наступну літню відпустку. Враховуючи нещодавні події в Єгипті та тим більше, що я вже там був 4 рази, то слід відкривати нові горизонти, як би мені не подобався Шарм Ель Шейх. Можливо, ще під питанням Греція.



Не знаю, можливо всі фотки Чорногорії в неті обов'язково проходять фотошоп, але всі вони просто нереально класні. Дуже подобається колір черепиці на дахах будинків (як на першому фото), вона всюди однакова незалежно від регіону, і найголовніше немає такого різнобарв'я кольорів як у нас. Мені інколи здається, що ми (українці) керуємося «як-небудь лишь би не як у сусіда».

  • 0
  • 6 сентября 2013, 17:03
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарeєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.